Lista pojazdów w PlayerUnknown’s Battlegrounds

Tak jak w życiu, tak i w grze pojazdy są rzeczą bardzo ułatwiająca poruszanie się, a co za tym idzie zwiększają naszą możliwość odwiedzenia większej liczby miejsc. Jeżeli mówimy o grze to jest to „sprzęt” umożliwiający szybsze zbieranie większej liczby przedmiotów, wielokrotnie ratujący przed innymi graczami lub zabójczą strefą, oraz stanowiący broń poprzez zwyczajne rozjechanie przeciwnika. Należy pamiętać, że pojazdy nie tylko ułatwiają grę, lecz również czynią gracza bardziej widocznym, dlatego należy zadbać o odpowiedni pancerz, szczególnie w wypadku pojazdów słabiej chroniących graczy.

Poniższa lista przedstawia pojazdy aktualnie występujące w grze

 

UAZ – Pięcioosobowy samochód terenowy, osiągający prędkość do 95 km/h. Występujący w dwóch wersjach nadwozia, zamkniętej – skutecznie osłaniającej gracza przed kulami oraz otwartej – zapewniającej mniejszą ochronę przed atakami wroga. Powyższe cechy oraz dobre prowadzenie w praktycznie każdym terenie sprawiają, iż jest to jeden z najlepszych pojazdów dostępnych w grze.

 

 

 

Dacia 1300 – Pięcioosobowy sedan, najszybszy samochód w grze osiągający prędkość 115 km/h. Zaleca się poruszanie się na równych płaskich przestrzeniach i unikanie prób offroadowych. Zamknięta budowa zapewnia dobrą ochronę przed atakami wroga.

 

 

 

 

Buggy – Dwuosobowy pojazd terenowy, lekki, szybki, w każdym terenie potrafiący pojechać z prędkością 90 km/h. Z racji na otwartą budowę nie zapewnia ochrony przed kulami.

 

 

 

 

Motocykl – Najszybszy pojazd w grze, potrafiący jechać z prędkością 150 km/h. Zabiera dwie osoby. Nie gwarantuje jakiejkolwiek ochrony. Najlepszy sposób na śmierć, zarówno od kul innych graczy jak i w wyniku niechybnego upadku.

 

 

 

 

Motocykl z koszem – W gruncie rzeczy to samo co zwykły motocykl, oprócz prędkości zmniejszonej do 135 km/h oraz dodania kosza na dodatkową osobę

 

 

 

 

PG-117 – Jedyna łódź w grze, pięcioosobowa, osiągająca 90 km/h. Dobry i jedyny sposób na poruszanie się po wodzie, lecz nie gwarantujący osłony przed wrogiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *